Hör av dig till oss!

Adress:
Femvägsskälet 3
(Entré/kundparkering: Klangfärgsgatan 2)
421 50 VÄSTRA FRÖLUNDA
Kontaktuppgifter
Telefon: 031-29 93 00
Fax: 031-29 89 01
E-post: info@abitra.se
Öppettider
Måndag-fredag: 7:00-18:00
Lördag: 10:00-15:00

Oskar Nyblom
031-697172
0708-550130
oskar@abitra.se
Ägare, Administration, Snickeriansvarig

Anders Göthage
031-697171
0701-972970
anders@abitra.se
Säljare, Lagerinköp, Offert/inköp objekt

Kenneth Larsson
031-697178
0701-972972
kenneth@abitra.se
Säljare, Inköpsansvarig, Fakturering, Administration

Mia Hedlund
031-697174
mia@abitra.se
Ekonomi, Administration

Serrana Perez
031-697179
0701-972973
serrana@abitra.se
Trapprenovering, Logistik, Säljare

Freja Larsson
031-299300
freja@abitra.se
Säljare
Joel Fjällborg
0701-972971
joel@abitra.se
Säljare

Pekka Peurasaari
0701-992004
pekka@abitra.se
Säljare, chaufför

Nicklas Hansson
031-299300
Snickare

Martin Simonsson
031-299300
Snickare

Alex Hermansson
031-299300
Snickare

Markus Larsson
031-299300
Snickare

Hitta hit!

Från Mölndal
Väg från E6 Åbromotet
Följ skyltar mot Hisingen hamnar.
Tag av höger i Fiskebäcksmotet.
Tag höger in på Klangfärgsgatan.
Kör rakt fram tills gatan tar slut och sväng då höger igen.
Från Hisingen/Centrum (Gnistängstunneln)
Följ skyltar mot Frölunda torg.
Tag av i Fiskebäcksmotet, tag vänster över leden.
Tag höger in på Klangfärgsgatan.
Kör rakt fram tills gatan tar slut och sväng då höger igen.